Narzędzia ręczne - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne to jedna z bardziej rozbudowanych grup produktowych. Znajdziemy to tysiące propozycji wielu producentów, od wkrętaka czy szczypiec po specjalistyczne narzędzia serwisowe. Poniżej lista wybranych producentów narzędzi ręcznych.

Ze względu na mnogość towarów do wyboru dotarcie do poszukiwanego narzędzia może być trudne, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami – doradzimy i dobierzemy odpowiednie narzędzie do twoich potrzeb i oczekiwań.

Proxxon klucze, zestawy kluczy
PROXXON Industrial – to niezawodne narzędzia ręczne i klucze przeznaczone do prac w profesjonalnym warsztacie. Proxxon to renomowana marka, która na swą pozycję zapracowała przede wszystkim jakością swoich narzędzi. To właśnie za trwałość, precyzję wykonania, użyteczność najczęściej użytkownicy chwalą klucze Proxxon.

Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.

Zapraszamy na www.narzedzia-proxxon.warszawa.pl po więcej informacji na temat tej renomowanej marki.

Proxxon zestawy kluczy i narzędzi
Bazując na kluczach Proxxon zbudowaliśmy ofertę dużych zestawów narzędziowych, łącząc narzędzia Proxxon z innymi markami, od każdego wzięliśmy to co najlepsze aby stworzyć zestawy narzędzi dla naprawdę wymagających użytkowników. Zapraszamy tutaj – do specjalnego działu, gdzie zapoznasz się gamą zestawów narzędziowych Proxxon, a pełna oferta kluczy dostępna jest tutaj.

Stanle narzędzia ręczne
Stanley – legendarna marka narzędzi ręcznych z USA. Extradom s.c. jako autoryzowany sklep oferuje pełny asortyment narzędzi Stanley. Więcej o narzędziach Stanley przeczytasz na www.stanley.warszawa.pl a zakupów można dokonać w sklepie www.swiatnarzedzi.pl/stanley.

Wolfcraft narzędzia ręczne
WOLFCRAFT - to niemiecki producent innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu do elektronarzędzi zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych. Więcej informacji o narzędziach Wolfcraft znajdziesz na www.narzedzia-wolfcraft.warszawa.pl. Na zakupy zapraszamy też na www.swiatnarzedzi.pl/wolfcraft.

Yato profesjonalne narzędzia ręczne
YATO - polska marka narzędzi ręcznych, wyróżnia się szerokim asortymentem oraz korzystną relacją cena - jakość, narzędzia polecane do zastosowań profesjonalnych w warsztatach i serwisach. Więcej o marce Yato przeczytasz na www.yato.warszawa.pl. Naszą ofertę sprawdzisz w sklepie internetowym www.swiatnarzedzi.pl/yato.

NWS profesjonalne szczypce
NWS (Nothen Werkzeuge Solingen) – niemiecka firma produkcyjna, wytwórca narzędzi ręcznych wyspecjalizowany w produkcji szczypiec i obcinaków, również w wersji izolowanej dla elektryków.
  • produkcja 100% w Niemczech,
  • 5 lat gwarancji na szczypce,
  • najlepsze materiały z niemieckich hut,
  • niezrównana ergonomia.


Neo Tools ręczne narzędzia profesjonalne
NEO – polska marka profesjonalnych narzędzi ręcznych stworzonych dla wymagających użytkowników. Cechuje się bezkompromisową jakością i trwałością narzędzi a także szerokim asortymentem. Potwierdzeniem klasy narzędzi NEO jest 25 letnia gwarancja (szczegóły tutaj).

Extradom s.c. posiada w ofercie pełen asortyment narzędzi Neo, wybór najciekawszych znajdziesz w naszym sklepie www.swiatnarzedzi.pl/neo.

Sata profesjonalne narzędzia ręczne
SATA – należy do APEX Tool Group, amerykańskiej korporacji, w której skład wchodzi ponad 30 znanych, rozpoznawanych i uznawanych na świecie marek (m.in. WELLER, ARMSTRONG TOOL, ALLEN Hex Key, KD - TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS). Narzędzia Sata w większości objęte są programem dożywotniej gwarancji, szczegóły tutaj.

Extradom s.c. jest autoryzowanym dystrybutorem narzędzi Sata, w ofercie pełen asortyment a wybór najciekawszych pozycji znajdzie na www.swiatnarzedzi.pl/sata.

Proline narzędzia profesjonalne
PROLINE to narzędzia ręczne stworzone są z myślą o użytkownikach ceniących jakość, którzy nie chcą przepłacać. Produkty marki Proline to wyroby o wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Funkcjonalność, użyteczność i ciekawe wzornictwo narzędzi Proline doceniają profesjonalni użytkownicy w całym kraju.

Extradom s.c. jest sklepem patronackim marki Proline i posiada w ofercie pełny asortyment. Wybrane produkty można zamówić w sklepie internetowym www.swiatnarzedzi.pl/proline.

Bondhus klucze imbusowe
BONDHUS - firma z USA, światowy lider w produkcji kluczy imbusowych, bezkompromisowa jakość ma potwierdzenie w udzielanej dożywotniej gwarancji, polecana dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Od ponad 35 lat ta amerykańska firma Bondhus dzięki jakości swoich wyrobów jest globalnym liderem w produkcji kluczy i końcówek imbusowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową na www.swiatnarzedzi.pl/bondhus.

W ofercie również narzędzia:
Airpress narzedzia ręczne
Felo profesjonalne wkrętaki, klucze, bity
Jokari narzędzia profesjonalne
Narex narzędzia profesjonalne
Novus zszywacze nitownice
Proteco narzędzia ręczne
Rooks narzędzia ręczne
Schünke & Bockmühl klucze do szaf sterowniczych
Weidmüller narzędzia profesjonalne
Sola narzędzia pomiarowe
Benning narzedzia pomiarowe
Castolin narzędzia lutownicze
Isotools narzędzia izolowane
Narzedzia pomiarowe Hultafors
Wróć do spisu treści