Narzędzia motoryzacyjne - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Narzędzia motoryzacyjne

Grupa specjalistycznych narzędzi dedykowanych do serwisu pojazdów. Extradom s.c. posiada rozbudowaną ofertę narzędzi motoryzacyjnych do serwisu samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolicznych.

Wybrani producenci:

Yato narzędzia motoryzacyjne
Wśród bogatej oferty narzędzi Yato szczególną pozycję zajmują narzędzia do obsługi i serwisu pojazdów mechanicznych. Znajdziemy tu narzędzia do diagnostyki i naprawy oraz wyposażenie serwisów. Narzędzia serwisowe Yato cieszą się uznaniem i popularnością wśród mechaników za ich niezawodność i prostą obsługę.

Z ofertą narzędzi motoryzacyjnych Yato możesz zapoznać się na www.swiatnarzedzi.pl/yato.

Neo Tools narzędzia motoryzacyjne
Neo Tools to marka szczególnie przywiązująca wagę do jakości swoich produktów. Staranny dobór i selekcja materiałów oraz technologii wykonania narzędzi gwarantują najwyższy poziom jakościowy narzędzi motoryzacyjnych Neo. W ofercie narzędzia specjalistyczne: ściągacze, szczypce i klucze dedykowane do serwisu pojazdów.

Extradom s.c. posiada w ofercie pełny asortyment narzędzi Neo Tools, wybrane, najciekawsze propozycje znajdziesz na www.swiatnarzedzi.pl/neo.

Rooks narzędzia motoryzacyjne
Marka Rooks stworzona została przez profesjonalistów i dla profesjonalistów. Narzędzia Rooks gwarantują skuteczną pracę w najtrudniejszych warunkach przemysłowych i serwisowych. Produkty Rooks są szczególnie polecane dla serwisów motoryzacyjnych oraz mechanicznych.

Oferta obejmuje wysokospecjalistyczne narzędzia do profesjonalnego serwisu samochodów osobowych i ciężarowych. Rooks szuka rozwiązań skracających czas pracy oraz wysiłek włożony w czynności serwisowe.

Przekrój asortymentu Rooks można zobaczyć na www.swiatnarzedzi.pl/rooks.

Airpress narzędzia samochodowe
Airpress jest producentem kompresorów i sprężarek, który posiadając bogate doświadczenie we współpracy z serwisami motoryzacyjnymi rozszerzył asortyment o narzędzia motoryzacyjne i wyposażenie warsztatów. Proponuje szeroka gamę podnośników, ładowarek i prostowników, podpór i wyciągarek elektrycznych.

Extradom s.c. oferuje pełny asortyment Airpress, zapraszamy na www.swiatnarzedzi.pl/airpress.
Polecamy również:
Proline narzędzia motoryzacyjne
Proxxon narzedzia ręczne, klucze
Brennenstuhl oświetlenie warsztatowe
Sata narzędzia motoryzacyjne
As Schwabe przedłużacze, oświetlenie warsztatowe
Weidmuller szczypce specjalistyczne do konektorów
Narzędzia Proteco
Wróć do spisu treści