Mikronarzędzia - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Mikronarzędzia

Oferta mikronarzędzi to przede wszystkim produkty firmy Proxxon. Obejmuje ona gamę kilkudziesięciu elekronarzędzi do prac precyzyjnych począwszy od miniaturowych, ręcznych wiertarko - szlifierek po precyzyjne tokarki i frezarki.
Proxxon Micromot System - mikronarzędzia precyzyjne
Dostępne są maszyny o bezpiecznym zasilaniu 12V oraz zasilane napięciem 230V, o masie od 100g do 45kg – razem ponad 50 różnych urządzeń. Proxxon przywiązuje wielką wagę do dopracowania swoich narzędzi, produkty z logiem tego niemieckiego producenta są łatwe i przyjazne w obsłudze. Powszechnym jest słuszne przekonanie, iż kto raz użył narzędzi Proxxona pozostanie im wierny na zawsze.
Istotnym elementem, który czyni ofertę kompletną, jest duży wybór osprzętu do mikronarzędzi, który tak jak same mikronarzędzia, jest wykonany z niezwykła starannością i dbalością o jak największę uzyteczność w praktyce.
narzedzia Proxxon pełna polska gwarancja
Kupując narzędzia Proxxon w naszej firmie kupujesz u oficjalnego dealera w ramach polskiej sieci sprzedaży. Otrzymujesz oryginalny produkt z pełną polską gwarancją na 24 miesiące oraz dostępem do serwisu pogwarancyjnego. Extradom s.c. jako ekspert w sprzedaży narzędzi Proxxon oferuje również możliwość przetestowania narzędzi Proxxon w siedzibie firmy, prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie zastosowań mikronarzędzi Proxxon.
Extradom partner kompetencyjny Proxxon
Firma Extradom jest autoryzowanym partnerem marki Proxxon o statusie Europejskiego Partnera Kompetecyjnego. Jesteśmy dumni, iż od wielu lat należymy do elitarnego grona najlepszych partnerów firmy Proxxon w Europie. 

Zobacz nasz Certyfikat nadany przez zarząd firmy Proxxon w Niemczech.
Certyfikat Proxxon
Proxxon Micromot Eb/e wiertarko-szlifeirki
Proxxon grawerki, mikronarzędzia
Proxxon wyrzynarka, piła włosowa
Proxxon wiertarka, wiertarki precyzyjne
Proxxon frezarka, frezarki precyzyjne
proxxon tokara, tokarki precyzyjne
Proxxon wiertła, frezy, tarcze, kamienie szlifierskie - osprzęt do mikronarzędzi
Wiertarko - szlifierki
Grawerki
Przecinarki, wyrzynarki, piły
Wiertarki
Frezarki
Tokarki
Osprzęt do mikronarzędzi

Proxxon Micromot system – kilka słów więcej.

Firma Proxxon wyspecjalizowała się w wyrobie elektronarzędzi precyzyjnych. Posiada w ofercie kilkadziesiąt maszyn, które wyróżniają się na rynku unikalnymi cechami użytkowymi:
  • doskonała centyczność uzyskana dzięki wielokrotnemu łożyskowaniu i wyważeniu elementów rotacyjnych, centryczność ma kluczowe znaczenie dla prac precyzyjnych, tylko narzędzie wysokiej klasy są w stanie wykonać pracę skutecznie,
  • trójszczękowe uchwyty narzędziowe – jeszcze bardziej precyzyjne, zapewniają pewne i dokładne trzymanie narzędzi skrawających (wierteł, frezów, tarcz itd…)
  • wysoki i stabilny moment obrotowy, dostępny już od niskich obrotów silnika pozwala na wydajną pracę, bez ryzyka zatrzymania narzędzia w materiale podczas pracy,
  • ergonomiczne kształty obudów elektronarzędzi ręcznych oraz ich niewielka masa umożliwiają wygodny chwyt narzędzi w tym chwyt długopisowy,
  • obudowy wykonane z wysokoudarowego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym,
  • głowice urządzeń wyprodukowano z ciśnieniowego odlewu aluminium dla lepszego chłodzenia mechanizmów, większej trwałości oraz precyzji.

Proxxon to również wysokiej jakości osprzęt do mikronarzędzi. Gama zawiera wiertła, frezy, tarcze szlifierskie i tnące, kamienie szlifierskie i polerskie, szczotki, końcówki i papiery ścierne i tarcze diamentowe.

Narzędzia Proxxon Micromot zostały szczególnie docenione przez zaawansowanych modelarzy, mechaników precyzyjnych, rzemieślników i artystów.
Katalog Proxxon Micromot System
Proxxon katalog Micromot System
Wróć do spisu treści