Elektrotechnika - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Elektrotechnika

Artykuły elektrotechniczne należą do grupy produktów niezbędnych we współczesnym warsztacie. Extradom s.c. poleca szeroki wybór przedłużaczy przemysłowych, latarek, lamp i oświetlaczy warsztatowych.

Brennenstuhl oświetenie warsztatowe przedłużacze przemysłowe
Brennenstuhl jest niemieckim producentem artykułów elektrotechnicznych. Flagowym produktem marki są wysokiej jakości bębnowe przedłużacze przemysłowe linii Brobusta i Garant. Popularnością wśród klientów cieszą się też lampy i oświetlacze warsztatowe oraz wysokiej jakości latarki LED.

Przegląd produktów Brennenstuhl znajduje się na www.swiatnarzedzi.pl/brennenstuhl.

As Schwabe przedłużacze przemysłowe, oświetlenie warsztatowe
As Schwabe to producent i dystrybutor wyrobów elektrotechnicznych. Ta nieniecka firma dostarcza przedłużacze bębnowe i listwowe, lampy warsztatowe, oświetlacze halogenowe i LED.

Oferta Extardom produktów As Schwabe: www.swiatnarzedzi.pl/as_schwabe.

Yato oświetlenie warsztatowe led
Yato – jedna z popularniejszych polskich marek branży narzędziowej posiada w ofercie również oświetlenie warsztatowe. Znajdziemy tu szeroką gamę lamp warsztatowych LED, oświetlaczy halogenowych i LED do większych przestrzeni. Także oprawy zewnętrzne oświetleniowe i latarnie do oświetlania podjazdów i parkingów.

Przekrój oferty Yato elektrotechnika znajdziesz na www.swiatnarzedzi.pl/oswietlenie_yato.

Niezwykle istotnym elementem oferty firmy Extradom s.c. jest oświetlenie automatyczne niemieckiej firmy Steinel. Ten niemiecki producent jest światowym liderem jakości i innowacyjności w produkcji oświetlenia z czujnikami ruchu. Wytwarza lampy z czujnikami na podczerwień oraz z czujnikami wysokiej częstotliwości.
Steinel oświetlenie automatyczne
Lampy Steinel to wygoda i oszczędność energii w połączeniu z oryginalnym, nowoczesnym wyglądem oraz najwyższą jakością potwierdzoną 3 latnią gwarancją na każdy produkt. Więcej o oświetleniu automatycznym Steinel przeczytasz na www.steinel.warszawa.pl.

Ofertę wraz ze opisem produktów znajdziesz na www.swiatnarzedzi.pl/oswietlenie_steinel.
Wróć do spisu treści