Elektronarzędzia - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Elektronarzędzia

Polecamy elektronarzędzia profesjonalne renomowanych producentów.
Narzędzia Panasonic - profesjonalne elektronarzędzia akumulatorowe
Panasonic - japoński koncern - lider nowoczesnych technologii. Znany i ceniony od lat dostawca elektroniki użytkowej, części i komponentów elektronicznych, od ponad 35 lat produkuje profesjonalne elektronarzędzia akumulatorowe. Choć to w Polsce nowość, elektronarzedzia akumulatorowe Panasonic posiadają ugruntowaną pozycję na rynkach Europy zachodniej, szczególnie w Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Wyróżniają się:
  • najnowszą technologią baterii własnej konstrukcji i produkcji (produkcja w 100% w Japonii, Panasonic jest jednym z 4 producentów ogniw dla wszystkich światowych marek narzędzi),
  • posiadają unikalny system ochrony narzędzi przed wnikaniem pyłów, wilgoci i wody – narzędzia gotowe do ciężkiej pracy w trudnych warunkach (zapylenie, wilgoć, deszcz itd.),
  • wyjątkowo ergonomicznie zaprojektowane, doskonale wyważone.
Więcej o elektronarzędziach Panasonic przeczytasz na stronie www.narzedzia-panasonic.warszawa.pl

Pełną ofertę elektronarzędzi akumulatorowych Pansonic znajdziesz tutaj.

Dewalt elektronarzędzia profesjonalne
DeWalt należy do koncernu StanleyBlack&Decker - światowego lidera produkcji narzędzi. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie leżą u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzędzi profesjonalnych DeWalt. Elektronarzędzia profesjonalne DeWalt są mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DeWalt.

Extradom s.c. jest autoryzowanym sprzedawcą elektronarzędzi DeWalt w Polsce. Zobacz naszą ofertę tutaj.

Dewal elektronarzędzia profesjonalne
Stanley Fatmax elektronarzedzia dla rzemieśliników
Elektronarzędzia Stanley Fatmax to grupa produktów przeznaczona do profesjonalnego użytku w warunkach pracy rzemieślniczej i serwisowej. Są nowocześnie zaprojektowane, wydajne i ergonomiczne. Większość maszyn dostarczana jest w dedykowanych walizkach. Wszystkie elektronarzędzia Stanley Fatmax objęte są programem rozszerzonej gwarancji do 3 lat (szczegóły). Więcej informacji o elektronarzedziach Stanley fatmax znajdziesz na stronie www.stanley.warszawa.pl

Jako autoryzowany sklep Stanley Extradom zaprasza do zapoznania się z ofertą elektronarzędzi Stanley fatmax w sklepie internetowym (link tutaj).

Stanley Fatmax katalog elektronarzędzi
Kress elektronarzędzia profesjonalne made in Germany
Kress jest niemieckim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Od ponad 70 lat wytwarza gamę elektronarzędzi dla wymagających profesjonalistów. Kress jako jedna z nielicznych firm produkuje swoje maszyny w Niemczech, co jest gwarancją najwyższej jakości. W Polsce szczególnym uznaniem klientów cieszą się dwie grupy produktów Kress:
  • silniki frezarskie (frezarki proste) za idealną centryczność i niezwykłą trwałość;
  • wiertarko-wkrętarki serii AFB z systemem QuiXS szybkiej zmiany osprzętu, innowacyjny produkt do szybkiego wiercenia i wkręcania bez odkręcania główki – szczegóły i oferta tutaj.

Wszystkie maszyny Kress objęte są bezpłatnym programem przedłużenia gwarancji do 36 miesięcy. Extradom s.c. jak autoryzowany dealer dysponuje pełną ofertą elektronarzędzi Kress - zobacz teraz - link do sklepu.

Starmix odkurzacze przemysłowe
Marka Starmix należy do Electrostar Schottle GmBH & co., niemieckiej firmy, któa jest jednym z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie oraz wiodącym producentem odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. Odkurzacze z logiem Starmix to innowacyjne, wyjątkowo funkcjonalne i trwałe maszyny. Od lat są pierwszym wyborem profesjonalistów szukających odkurzaczy wysokiej jakości i skuteczności pracy. 100% Made in Germany - cała produkcyjna zlokalizowana jest w niemieckiej miejscowości Reichenbach koło Stuttgartu.

Okres gwarancji na wszystkie odkurzacze Starmix wynosi 3 lata, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stały dostęp do wszelkich materiałów eksploatacyjnych. Szczegółowa oferta odkurzaczy przemysłowych Starmix jest tutaj, osprzęt, filtry i worki znajdziesz tutaj.

Menzer szlifierki do gipsu, cykliniarki
Menzer to niemiecka firma – specjalista w dziedzinie szlifowania. Menzer proponuje szlifierki do gładzi gipsowych, frezarki do betonu, szlifierki i cykliniarki do podłóg drewnianych. Uzupełnieniem gamy produktów są odkurzacze przemysłowe. Wiosną 2015 roku firma Menzer przebudowała swoją ofertę i obecnie proponuje klientom dwie linie: podstawową BASIC oraz PRO - linię urządzeń przeznaczonych do pracy pod największym obciążeniem i objętych 3-letnią gwarancją.

Produkty Menzer są dostępne w naszym sklepie internetowym w dwóch działach:

Steinel opalarki pistolety klejowe
Steinel od wielu lat znany jest w Polsce jako producent wysokiej klasy elektronarzędzi grzewczych: opalarek i pistoletów klejowych. Dzięki specjalizacji i ciągłemu udoskonalaniu technologii jest stale zdecydowanym liderem w swej dziedzinie. W ofercie znajdziemy opalarki i pistolety klejowe do użytku domowego, ale przede wszystkim Steinel to narzędzia profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach. Firma stale monitoruje tendencje rynkowe i wdraża nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne, czego przykładem jest wprowadzona w 2015 nowa gama opalarek.

Extradom s.c. zajmuje się sprzedażą produktów Steinel od 1998 roku, jest autoryzowanym dealeram w ramach polskiej sieci sprzedaży. Kupione tu produkty Steinel objęte są 3 letnią gwarancją. Extradom s.c. zapewnia tez dostęp do części zamiennych. Zobacz ofertę w sklepie internetowym: opalarki, pistolety klejowe, dysze do opalarek.

Steinel opalarki, pistolety klejowe, katalog
Yato elektronarzędzia do warsztatu
Elektronarzędzia Yato to kolejna grupa produktowa, która dołącza do oferty tej popularnej i docenionej na polskim rynku marki. Yato dążyło już przyzwyczaić swoich klientów do bardzo korzystnej relacji jakość/cena. Tak również jest w przypadku elektronarzędzi Yato. Dodatkowo są one solidnie wykonane, posiadają nowoczesną konstrukcję oraz optymalne parametry techniczne.
elektronarzędzia Yato - Serwis Premium
Kupując elektronarzędzia marki YATO w naszej firmie – mogą Państwo skorzystać z nowej, prestiżowej usługi w postaci Serwisu YATO Premium. Rejestracja w Serwisie Yato Premium to pakiet korzyści:
  • gwarancja przedłużona do 3 lat
  • obsługa zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door
  • darmowa naprawa lub wymiana urządzenia w 7 dni
Yato elektronarzędzia i osprzęt
Program Serwis YATO Premium umożliwia wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia marki YATO – aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door. Szczegóły tutaj.

Oferta elektronarzędzi Yato znajduje się w naszym sklepie internetowym.
Collomix texhnika mieszania
COLLOMIX - niemiecka firma, specjalizująca się w produkcji mieszarek i mieszalników. Dzięki wysokiej specjalizacji i skupieniu się na jednej dziedzinie wytwarza prawdopodobnie najlepsze mieszarki na świecie. Innowacyjność, zdolność dopasowania się do potrzeb użytkowników oraz bezkompromisowe dążenie do perfekcyjnej jakości znajdują uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

W ofercie pełna gama mieszarek ręcznych i stacjonarnych oraz mieszadeł, zobacz na stronach sklepu internetowego www.swiatnarzedzi.pl/collomix.

Wróć do spisu treści