Elektronarzędzia Stanley Fatmax - nowości 2015 - Blog - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Menu główne:

Elektronarzędzia Stanley Fatmax - nowości 2015

Opublikowany przez w Aktualności ·
Tags: StanleyFatmaxelektronarzędzia
Stanley konsekwentnie rozszerza linię elektronarzędzi Stanley Fatmax. W ostatnim czasie oferta została wzbogacona o szereg nowych maszyn o zasilaniu sieciowym i akumulatorowym.

Grupę elektronarzędzi o zasilaniu sieciowym wzbogaciła pilarka kątowa (ukośnica) FME720-QS. Pilarka ukosowa posiada silnik o mocy 1600W, jest wyposażona w tarczę o średnicy 254mm. Pilarka z przesuwną głowicą, która zwieksza długość cięcia aż do 305mm. Na wyposażeniu worek na pył i tarcza z węglików spiekanych z 60 zębami. Pilarka Stanley Fatmax jest ciekawą propozycją dla rzemieślników i parkieciarzy. Więcej szczegółów i naszą ofertę zobaczysz na: www.swiatnarzedzi.pl

W kategorii elektronarzędzi akumulatorowych Stanley Fatmax oferta została rozszerzona o wiele nowych propozycji. Do gamy dołączyło urządzenie wielofunkcyjne, wyrzynarka, pilarka tarczowa i szlifierka kątowa. Wszystkie maszyny zasilana są akumulatorami Stanley Fatmax wykonanymi w technologi litowo – jonowej o napięciu 18V.

Kolejnym wzbogaceniem oferty Stamley Fatmax są elektronarzędzia akumulatorowe 18V w wersji zerowej – dostarczane bez akumulatorów i ładowarki oraz możliwość zakupu oddzielnie ładowarki i akumulatorów. Teraz każdy samodzielnie może budować odpowiedni dla siebie system elektronarzędzi, swobodnie dobierać wersje, wyposażenie, ilość i pojemność akumulatorów.

Szczególnie polecamy do wersji elektronarzędzia w walizce z dwoma akumulatorami dokupienie innej maszyny w wersji zerowej. W ten sposób można zbudować ciekawy zestaw w niskiej cenie.

Zobacz rozbudowaną ofertę elektronarzędzi akumulatorowych Stanley Fatmax na www.swiatnarzedzi.pl


Copyright Extradom s.c. 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego