Wózki Wolfcraft - oferta hurtowa - Blog - Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt

Przejdź do treści

Wózki Wolfcraft - oferta hurtowa

Extradom - Świat Narzędzi - profesjonalne narzędzia elektronarzędzia osprzęt
Opublikowany przez w Aktualności ·
Tags: Wolfcraftwózekwózki
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą firmy Extradom. Tym razem przygotowaliśmy propozycję hurtową zakupu wózków transportowych Wolfcraft. Proponujemy zakup wózków Wolfcraft w pakietach po 5 sztuk z rabatem 25% od sugerowanej ceny detalicznej.Naturalnie zapraszamy do współpracy firmy handlowe dla których wózki Wolfcraft mogą być doskonałym uzupełnieniem oferty. Propozycja jest adresowana do firm wyspecjalizowanych w zaopatrzeniu biur i magazynów, branży dom i ogród itd.

Wózki mogę też być ciekawą propozycją dla hurtowni i dystrybutorów wielu branż. Sprawdzą się doskonale w magazynie lub jako wyposażenie biura. Wszystkie wózki Wolfcraft są składane, zajmują mało miejsca i są lekkie, zatem to idealne wyposażenie do samochodów dostawczych, szczególnie realizujących dostawy do sklepów i punktów handlowych.

Należy pamiętać, iż w ofercie hurtowej znajduje się pełna gama wózków Wolfcraft o ładowności od 30 do 200kg. Więcej szczegółów znajdziesz w katalogu (aby pobrać katalog w pliku pdf kliknij obrazek poniżej).Zobacz naszą ofertę już teraz:

Wózek Wolfcraft TS 300 (ładowność 30kg, ultralekki – masa własna tylko 3kg),
Wózek Wolfcraft TS 600 (ładowność 70kg, masa własna 3,9kg, Gwarancja 10 lat),
Wózek Wolfcraft TS 850 (ładowność 100kg, masa własna 5,6kg, Gwarancja 10 lat),
Wózek - taczka Wolfcarft TS 1000 (ładowność do 200kg, masa własna 15kg)
Wózek Wolfcraft TS 1500 (ładowność 200kg, masa własna 10,4kg, Gwarancja 10 lat).

Zapraszamy również do obejrzenia oferty sprzedaży wózków Wolfcraft w ilościach detalicznych na www.swiatnarzedzi.pl/wozki_wolfcraft.Wróć do spisu treści